1939-1945. We have not forgotten=Nous n'avons pas oublié.= Wir haben es nicht vergessen. Warszawa, 1962, Polonia Publishing House. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Randolph L. Braham: A magyar holocaust I-II. köt. Bp.-Wilmington,1988, Gondolat-Blackburn,470+1; 566+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Mondjátok el, mi történt! A magyarországi holokausztról.Dokumentumok, tanulmányok, elbeszélések, emlékezések. Szerk.: Rákos Imre, Szita Szabolcs, Verő Gábor. Bp., 2004, Ex Libris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 6. kötet. Szukkot ünnep utolsó napjaira. Bp., 1913, Schlesinger József kiadása, fordította Schön József. Kiadói vászon kötés, gerinc sérült, kopott és foltos borítóval, laza fűzéssel.