Bücher: Jagd Zahl der Lose: 13
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2353913
17612
390
Books: Hunting
Nadler Herbert: Vadásznapok. Vadászévek. Elbeszélések és naplójegyzetek a szerző eredeti fényképeivel. Bp., 1937., Dr. Vajna György és Társa, (Athenaeum-ny.), 279 p. 24 egészoldalas táblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szétvált kötéssel, kijáró lappal 2349295
17613
390
Books: Hunting
Bertóti István-Gál Zoltán: Vadász zsebnaptár az 1952-53-as vadászati évre. Bp., 1951, Magyar Vadászok Országos Szövetsége, 73+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé kopott borítóval, ceruzás jegyzettel. 2352226
17614
390
Books: Hunting
Waidwerk der Gegenwart. Natur, Mensch und Wild im Einklang. Szerk.: Földes László. Bp., 1972, Corvina. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2352148
17615
390
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. Bp., 1963, Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Jékely Endre: Nagyvadak közelről. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2352172
17617
390
Books: Hunting
Vegyes vadász könyv tétel, 2 db: Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.; Vadászlesen - Híres vadászok válogatott írásai. Válogatta és összeállította: Véber Károly. Bp., 1966, Gondolat, 358 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
2352530
17618
390
Books: Hunting
Pankotai Tihamér: Kezdő vadászoknak. Debrecen, 1987, MNYD. Kiadói papírkötés., ajándékozási sorokkal. Megjelent 3000 példányban. 2352534
17619
390
Books: Hunting
Vadászati alapismeretek. Szerk: Dr. Bencze Lajos, Dr. Dániel István. Bp., 1975., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. + 500 kérdés a vadászatról. Szerk.: Csekő Sándor. Nimród füzetek 2. Bp., 1986, Lapkiadó. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal. 2307793
17620
390
Books: Hunting
Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2014634
17621
390
Books: Hunting
2331074
17622
390
Books: Hunting
Machulka, Bédric: Vadcsapáson Afrikában. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel.
2330978
17623
390
Books: Hunting
Szalay István: Kanyargó vadászutak. Bp., 1985, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2328596
17624
390
Books: Hunting
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF