Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

13

Beschreibung:

Vikár Béla, Zboray Miklós, Bethlen Oszkár, Csuday Jenő, Földes Arthur: A politikai pártok története. Politikai Magyarország IV. kötet. Bp., 1914, Anonymus Történelmi Könyvkiadó Vállalat. Többek közt a magyar antiszemita párt történetével. Kiadói aranyozott, színezett egész vászonkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel. Néhány nagyon kevés lapon kisebb folttal, egyik lap szélén apró, szöveget nem érintő hiánnyal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert