Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

17

Beschreibung:

N. Czike Ferencz: Az olajfestészetről. Kézikönyv műkedvekők számára. Bp., 1898, Pallas Részvénytársaság Nyomdája. Második bővített és anatómiával kiegészített kiadás. Az emberi test idom- és aránytanával, a szöveg közé nyomott 53 ábrával és 2 darab képmelléklettel. Korabeli hirdetésekkel. Színes, festett, illusztrált, szecessziós Gottermayer egészvászon kötésben, kissé kopott és foltos borítóval, hiányzó előzéklappal, részben sérült és kijáró lapokkal, tollas és ceruzás aláhúzásokkal, jegyzetekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf