Galambos Margit (?-?): A Labor gyógyszappanok. Art deco plakát- v. reklámterv (vázlat), 1925-30 körül. Tempera, ceruza, akvarell, papír, kartonra kasírozva, hártyapapírral védve, jelzett a hártyapapíron. Karton széle kissé vetemedett. 28x28 cm.