Szász Endre (1926-2003): Férfi portré, 1960-as évek. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli engedély pecséttel. Üvegezett, kopott fa keretben. 32×24 cm / oil on paper, signed, framed