10091.
Beendet 39. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
65 000 HUF
176,15 EUR, 203,13 USD
Ludvig Dániel (1981-): Akt (férfi). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed