Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Cornelius Nepos fennmaradt minden munkái. Fordította, jegyzetekkel Czuczor Gergely. Az eredeti szöveggel, Corn. Nepos életével, az általa megírt dolgok idősori tábláival, történeti mutatóval s abroszokkal bővítve kiadá D. Schedel Ferencz. Buda, 1841., A M. Kir. Egyetem betűivel, 13 sztl. lev.+11-308 p+4 (rézmetszetű térkép) t. Magyar és latin nyelven. Korabeli átkötött félvászon-kötés, festet lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy lapon két kis lyukkal, de egyébként jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert