Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

Beschreibung:

A románok története. Különös tekintettel az erdélyi románokra. Szerk.: Gáldi László és Makkai László. Magyar Történelmi Társulat könyvei VI. [Bp.,1941.],Magyar Történelmi Társulat, 428 p.+7 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg