Tétel

Rufpreis:

11 000 HUF

9

Beschreibung:

A fotóművészet születése - A piktorializmustól a modern fotográfiáig (1889-1929). / The Birth of Art Photography - From Pictorialism to Modern Photography (1889-1929). A Szépművészeti Múzeum kiállításának katalógusa. Szerk.: Baki Péter. Bp., 2012, Szépművészeti Múzeum, 359 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, az elülső borítón kis felületi sérüléssel, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg