Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Homéros Iliása. Ford.: Szabó István Bevezetéssel és jegyzetekkel kísérte: Hunfalvy Pál. Hellén és Római Remekírók Könyvtára. Pest, 1853., Emich Gusztáv, 8+LXVII+5+528+2 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a könyv római számmal jelölt lapjain lapszéli aláhúzások, bejelölések, kissé foxing foltos lapokkal. A címlap előtti lapon, Egressy Gábor (1808-1866) színész, a Nemzeti Színház első együttesének tagja, Petőfi Sándor barátja, Egressy Béni bátyjának aláírásával. Jamniczky Lajos (?-1895). műépítész, könyvgyűjtő névbélyegzőivel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg