30571.
Beendet 389. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás - Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1-