NSZK 1955. "Országos Tornafesztivál, Völklingen" a dobozhoz erősített Fe emlékérem a polgármester saját kezűleg aláírt meghívójával (98mm) T:1-,2 kis rozsdafoltok a szöveten GFR 1955. "National Gymnastics Festival, Völklingen" an iron commemorative medal attached to the box, with an invitation signed by the mayor himself (98mm) C:AU,XF small rust stains on the fabric
Olaszország DN "Olasz Lövészeti Szövetség - Érdemérem" részben festett Br érem, hátoldalán "Bertoni Milano" gyártói jelzéssel, eredeti, de sérült tokban (80mm) T:1- ph. Italy ND "Italian Shooting Association - Medal of Merit" partially painted Br medal, with "Bertoni Milano" manufacturer's mark on the back, in original but damaged case (80mm) C:AU edge error
Oroszország 2005. "Jéglabda Világbajnokság 2005 Kazany" aranyozott, részben festett, kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (50mm) T:1- Russia 2005. "Bandy World Cup 2005 in Kazan" gilt, partially painted, double-sided Br commemorative medal in original case (50mm) C:AU
24db modern külföldi sportjelvény, közte "Izraeli Labdarúgó Szövetség", "LKS Lódz", "Lokomotiva Kosice", "Chicago White Sox", "Prievidza Sportcsarnok", "Stal Rzeszów" T:1-2 24pcs of modern sport badges, with "Israel Football Association", "LKS Lódz", "Lokomotiva Kosice", "Chicago White Sox", "Prievidza Sportcsarnok", "Stal Rzeszów" C:UNC-XF
26db vegyes külföldi sportjelvény, közte "Török Úszószövetség", "Török Taekwando Szövetség", 1987. "10. Pánamerikai Játékok Indianapolis", "Holland Tenisz Szövetség", "Izraeli Sport Szövetség" T:1-2- közte 2db sérült is 26pcs of mixed sport badges, with "Turkish Swimming Association", "Turkish Taekwando Association", 1987. "10th Panamerican Games Indianapolis", "Dutch Tennis Association ", "Sports Federation of Israel" C:UNC-VF with damaged 2pcs