Flohmarkt Zahl der Lose: 540
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2342286
11514
389
Flea Market
2 db retro fém autós fali dísztányér 16x16 cm 2342497
11515
389
Flea Market
Jéghoki korong d: 75 mm, + Sulov Bariera csehszlovák hokiütő 2342494
11516
389
Flea Market
Nagy tekercsnyi bálamadzag, kötözőzsineg 1800g. 2336501
11517
389
Flea Market
2 db szovjet úti vasaló eredeti dobozával
2293135
11518
389
Flea Market
Virágmintás porcelán betétes réz tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, d: 10 cm
2336319
11519
389
Flea Market
Húsvéti tojás. XX. sz. eleje, műszőrrel borított papír, gomba és lóhere díszítéssel 17x11 cm
2293866
11520
389
Flea Market
Vegyes doboz tétel, 4 db Zwack Unicum Szilva, Brand kétszersült, Hipp tápszer lemezdobozok és Whitman's Sample csokis kartondoboz, változó állapotban, közte kopott, horpadt, sérült is, 19x10 cm, 22x15x9 cm, 19x9x9 cm, és 14x23x6 cm 2293722
11521
389
Flea Market
2293717
11522
389
Flea Market
2294110
11523
389
Flea Market
2275711
11524
389
Flea Market
Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5
2245831
11525
389
Flea Market
Fa kupa, fa fedéllel, kopott, kissé dohos, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF