Flohmarkt

Zahl der Lose: 540

2 db retro fém autós fali dísztányér 16x16 cm
11514.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jéghoki korong d: 75 mm, + Sulov Bariera csehszlovák hokiütő
11515.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

Nagy tekercsnyi bálamadzag, kötözőzsineg 1800g.
11516.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db szovjet úti vasaló eredeti dobozával
11517.

Rufpreis:
3 000 HUF

Virágmintás porcelán betétes réz tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, d: 10 cm
11518.

Rufpreis:
1 000 HUF

Húsvéti tojás. XX. sz. eleje, műszőrrel borított papír, gomba és lóhere díszítéssel 17x11 cm
11519.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes doboz tétel, 4 db Zwack Unicum Szilva, Brand kétszersült, Hipp tápszer lemezdobozok és Whitman's Sample csokis kartondoboz, változó állapotban, közte kopott, horpadt, sérült is, 19x10 cm, 22x15x9 cm, 19x9x9 cm, és 14x23x6 cm
11520.

Rufpreis:
1 000 HUF

11521.

Rufpreis:
1 000 HUF

11522.

Rufpreis:
1 000 HUF

11523.

Rufpreis:
4 000 HUF

Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5
11524.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fa kupa, fa fedéllel, kopott, kissé dohos, m: 25 cm
11525.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF