Flohmarkt

Zahl der Lose: 540

11526.

Rufpreis:
800 HUF

Régi cigaretta címkékkel díszített fém doboz, kopott, 21x16x5 cm
11527.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Régi kislány gyerekruha cipővel, kopásokkal, szakadásokkal, sérülésekkel, az egyik ujján sérüléssel, hiánnyal.
11528.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi alpakka kupa, jelzés nélkül, kopott, foltos, horpadással, m: 13 cm
11529.

Rufpreis:
1 000 HUF

Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával
11530.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm
11531.

Rufpreis:
1 800 HUF

Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm
11532.

Rufpreis:
1 400 HUF

Óriás ceruza, kézzel festett mintával, h: 38 cm
11533.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fa fűszertartó, 15x18 cm
11534.

Fa fűszertartó, 15x18 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Bőr távcsőtok, kopásokkal, 26x18x10 cm
11535.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézi köszörű korong nélkül, 15x17 cm
11536.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lenin 100 év. Kivágott képek Leninről és környezetéről 1870-1970-ig, albumba ragasztva, 35x26 cm
11537.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF