Flohmarkt Zahl der Lose: 540
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2196013
11526
389
Flea Market
William Grant's Family Reserve Finest Scoth Whisky doboz, benyomódással, m: 30 cm + 2 db régi fém doboz, kopottak, rozsdanyomokkal, az egyiken benyomódással, 21x13x7 cm és 22x14x8 cm
2178181
11527
389
Flea Market
Régi cigaretta címkékkel díszített fém doboz, kopott, 21x16x5 cm
2188130
11528
389
Flea Market
cca 1900 Régi kislány gyerekruha cipővel, kopásokkal, szakadásokkal, sérülésekkel, az egyik ujján sérüléssel, hiánnyal. 2293299
11529
389
Flea Market
Régi alpakka kupa, jelzés nélkül, kopott, foltos, horpadással, m: 13 cm 2312796
11530
389
Flea Market
Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával
2312824
11531
389
Flea Market
4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm
2312828
11532
389
Flea Market
Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm
2314398
11533
389
Flea Market
Óriás ceruza, kézzel festett mintával, h: 38 cm
2314350
11534
389
Flea Market
2337111
11535
389
Flea Market
Bőr távcsőtok, kopásokkal, 26x18x10 cm 2337830
11536
389
Flea Market
Kézi köszörű korong nélkül, 15x17 cm 2337248
11537
389
Flea Market
Lenin 100 év. Kivágott képek Leninről és környezetéről 1870-1970-ig, albumba ragasztva, 35x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF