Olvashatatlan monogrammal: Pipázó férfi, 1915. Ceruza, papír, kartonra... https://www.darabanth.com/de/389-Fernauktion/389.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~2/Olvashatatlan-monogrammal-Pipazo-ferfi-1915-Ceruza-papir-kartonra-kasirozva-Lapon-kisebb-~II2339666
2339666
10479
389
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan monogrammal: Pipázó férfi, 1915. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Lapon kisebb foltokkal, sarkaiban sérült. Hátoldalán MNG 135/982 sz. bírálati címkével. 43,5x32,5 cm
: pelikán_kristóf