Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
60 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén vagy a XX. sz. elején működött francia vagy belga festő munkája: Belga tengerpart. Olaj, vászon. Restaurált. Apró felületi sérülésekkel. 89x130 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Unsigned, unknown french or belgian painter's work from the late XIXth or early XXth century: Belgian seaside. Oil on canvas. Restored, With some minor surface damages. 89x130 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE, WE DO NOT SHIP IT!