10337.
Beendet 389. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,98 EUR, 118,75 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. román (erdélyi?) festő alkotása: Birkák. Olaj, vászon. 72,5x100cm / Unsigned, unknown, probbaly work of XXth century Romanian (Transylvanian?) painter: Sheep. Oil on canvas. 72,5x100cm