10530.
Beendet 389. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül: Ursula (Dr. Bubó), vegyes technika, fólia, üvegezett keretben, sérült, 26×18 cm