Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, Lotz Károly (1833-1904) festménye után: Regina coeli (,,Mennyek Királynője"). Gobelin. Hátoldalán feliratozott. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült üvegezett keretben. 22,5x10,5 cm