10507.
Beendet 389. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Jelzés nélkül: Hegyvidéki város. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben. 30x41 cm