Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színes rézkarc, papír, jelzett: Glatz Oszkár. Javított. Lap szélén apró foltokkal. Díszes, üvegezett keretben, 28,5×21,5 cm