Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes táj. Olaj, karton, jelzett. ... https://www.darabanth.com/de/389-Fernauktion/389.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Csepeli-Nemeth-Miklos-1934-2012-Szines-taj-Olaj-karton-jelzett-Bal-felso-sarkaban-kiseb~II2334810
2334810
10043
389
24000
Beschreibung: Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes táj. Olaj, karton, jelzett. Bal felső sarkában kisebb sérüléssel. 70x100 cm
: pelikán_kristóf