Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Udvardy Ignác: Római ker. katolika egyházi jogtan. I-II. köt. I. köt.: Egyházi nyilvános jogtan. II. köt.: Egyházi magánjogtan. Buda, 1843, A' Magy. Kir. Egyetem' betűivel, X+267+1; VIII+320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapoélekkel, az I. kötetben a 160-193. oldalak között üres, nyomdahibás lapokkal, a II. kötet hiányos, 320. oldallal véget ér és egy kihajtható tábla hiányzik belőle, restaurált lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm