M. Zikmund, J. Hanzelka: Világrész a Himalája alatt. Pozsony, 1971. Ford.: Hubik István. Madách Kiadó. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott állapotban.