Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Károlyi Árpád: Buda és Pest visszavívása 1686-ban. A kétszázados emlékünnepély alkalmára Budapest fővárosa megbízásából eredeti kútfők alapján írta - -. A kétszázötvenéves évfordulóra átdolgozta: Wellmann Imre. Bp.,1936., Budapest Székesfőváros, XIX+3+406 p.+6 (kihajtható képtáblák)+4 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér egészoldalas képtáblákkal. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó gerinccel, szétvált kötéssel, de belül hiánytalan állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras