15062.
Beendet 389. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.