Tétel

Rufpreis:

9 000 HUF

18

Beschreibung:

Bartucz Lajos: Aradmegye népének anthropologiai vázlata. Külön lenyomat Aradmegye monographiája IV. kötetéből. Arad, [1912.] Réthy Lipót és Fia. 103-252 l. 1 sztl. lev. + 6 kihajtható táblázat. "Pasteiner Gyula egyet. Tanár Urnak mély tisztelettel" dedikálva. Korabeli félvászon-kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal, az eredeti papírborító belekötve, jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert