Tétel

Rufpreis:

3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD

Beschreibung:

Lipták Pál: Gyógyszerismeret. Gyógyszerészhallgatók és gyógyszerészek részére. Bp., 1940, "Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság", 481 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, 'Merkly Belus József' nagykanizsai gyógyszerész névbélyegzőjével és névbejegyzésével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras