17179.
Beendet 389. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
Lipták Pál: Gyógyszerismeret. Gyógyszerészhallgatók és gyógyszerészek részére. Bp., 1940, "Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság", 481 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, 'Merkly Belus József' nagykanizsai gyógyszerész névbélyegzőjével és névbejegyzésével.