17195.
Beendet 389. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Kaufmann Ede: A részletes kórbonctan tankönyve orvostanhallgatók és orvosok számára. Első fele. Fordították: Minich Károly, Feldmann Ignác, Krompecher Ödön, Verebély Tibor. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXXXVII. köt. Bp., 1902., Athenaeum, 8+644 p. Javított gerincű kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, kopott borítóval, egy-két kissé foltos lappal.