Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

11

Beschreibung:

A tábornok mint kém. Baden-Powell Róber lovag angol tábornagy vallomásai. Ford.: Mikes Lajos. Bp., ,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 157+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, firkált lapokkal, megviselt állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras