Blaskó Mária: Pityu. Elbeszélés gyermekek számára. Bp., Szent István T... https://www.darabanth.com/de/389-Fernauktion/389.0/Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Blasko-Maria-Pityu-Elbeszeles-gyermekek-szamara-Bp-Szent-Istvan-Tarsulat-Kiadoi-felv~II2342726
2342726
17397
389
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Blaskó Mária: Pityu. Elbeszélés gyermekek számára. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, gerincnél belül szétvált, kissé kopottas állapotban.
: pelikán_kristóf