Erdőnevelési utasítás. Szerk.: Bakkay László. Bp., 1956, Országos Erdé... https://www.darabanth.com/de/389-Fernauktion/389.0/Bucher/Bucher-Jagd~1000008/Erdonevelesi-utasitas-Szerk-Bakkay-Laszlo-Bp-1956-Orszagos-Erdeszeti-Foigazgatosag~II2336877
2336877
17148
389
Books: Hunting
Beschreibung: Erdőnevelési utasítás. Szerk.: Bakkay László. Bp., 1956, Országos Erdészeti Főigazgatóság. 7 melléklettel. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
: hsz