A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tiz... https://www.darabanth.com/de/389-Fernauktion/389.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000007/A-mi-sutemenyes-konyvunk-Vancza-konyv-Bp-1936-Vancza-es-Tarsa-Tizennegyedik-haromszo~II2336817
2336817
17118
389
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: pelikán_kristóf