Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: Nékám Lívia: Meisseni porcelán a Budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Szelényi Károly színes és Wagner Richárd fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.; Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.; Kiss János: Barokk fajanszművészet Magyarországon. Holics és Tata. Bp. 1966, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf