Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,[1934], Nyugat, (Elek-Fővárosi-ny.), 355 p. Első kiadás. Szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
A szerző, Babits Mihály (1883-1941) által aláírt példány.