Hollóházi porcelán dísztál Faragó Miklós (1947- ) álta l tervezett: A ... https://www.darabanth.com/de/388-Fernauktion/388.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-porcelan-disztal-Farago-Miklos-1947-alta-l-tervezett-A-negy-evszak-Osz-d~II2329789
2329789
11198
388
Beschreibung: Hollóházi porcelán dísztál Faragó Miklós (1947- ) álta l tervezett: A négy évszak - Ősz dekorral. Limitált szériás Kézzel sorszámozott 1002/1999 levonóképes, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
: karap_norbert