Ausztria 1906. "Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906" kétoldalas peremén jelzett Ag sport emlékérem, hátlapon gravírozva "JUNIOR DOPPELZWEIER" (21,47g/0.900/36mm) T:1- / Austria 1906. ""Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906" double-sided Ag sport commemorative medallion, hallmarked on edge, engraved on reverse "JUNIOR DOPPELZWEIER" (21,47g/0.900/36mm) C:AU
Nagy-Britannia 1972. "Essex Megyei Pisztoly Bajnokság / 1972 Nyári Bajnokság" zománcozott, aranyozott fém díjérem (43x34mm) T:2 Great-Britain 1972. "Essex County Pistol League / 1972 Summer League Division 8 IST N.G. Harvey L&E" enamelled, gilt metal medal (43x34mm) C:XF
Németország 1907. "Első Frankfurti Úszóklub - Nemzetközi Verseny 1907. 07. 28." jelzett Ag díjérem mellszalagon, "Ohlenschlager & Riemann" gyártói jelzéssel (br.18,17g/0.800/~40x42mm) T:2 Germany 1907. "Erster Frankfurter Schwimmclub - International Wettschwat 28. 07. 1907." hallmarked Ag award medal with ribbon, with "Ohlenschlager & Riemann" maker's mark (gr.18,17g/0.800/~40x42mm) C:XF
Szovjetunió 1980. "Tallin 80" vitorlássport olimpiai Br emlékérem (6xklf), hátlapon az olimpiai versenyszámok típusai: "STAR", "TORNADO", "FINN", "470", "FLYING DUTCHMAN" és "SOLING" műanyag/fa dísztokban (52mm) T:1 egyik tok sérült Soviet Union 1980. "Tallin 80" Olympic Sailing commemorative Br medallions (6xdiff) with Olyimpic Sailing classes on reverse: "STAR", "TORNADO", "FINN", "470", "FLYING DUTCHMAN" and "SOLING" in wooden/plastic display cases (52mm) C:UNC one case is damaged