Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 36

DN "I. Díj Amatőrverseny" Br ügető emlékérem (87mm) T:1-
30946.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

30947.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ausztria 1906. "Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906" kétoldalas peremén jelzett Ag sport emlékérem, hátlapon gravírozva "JUNIOR DOPPELZWEIER" (21,47g/0.900/36mm) T:1- / Austria 1906. ""Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906" double-sided Ag sport commemorative medallion, hallmarked on edge, engraved on reverse "JUNIOR DOPPELZWEIER" (21,47g/0.900/36mm) C:AU
30948.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagy-Britannia 1972. "Essex Megyei Pisztoly Bajnokság / 1972 Nyári Bajnokság" zománcozott, aranyozott fém díjérem (43x34mm) T:2 Great-Britain 1972. "Essex County Pistol League / 1972 Summer League Division 8 IST N.G. Harvey L&E" enamelled, gilt metal medal (43x34mm) C:XF
30949.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németország 1907. "Első Frankfurti Úszóklub - Nemzetközi Verseny 1907. 07. 28." jelzett Ag díjérem mellszalagon, "Ohlenschlager & Riemann" gyártói jelzéssel (br.18,17g/0.800/~40x42mm) T:2 Germany 1907. "Erster Frankfurter Schwimmclub - International Wettschwat 28. 07. 1907." hallmarked Ag award medal with ribbon, with "Ohlenschlager & Riemann" maker's mark (gr.18,17g/0.800/~40x42mm) C:XF
30950.

Rufpreis:
3 000 HUF
26

NDK 1964. "DSSV - Magyarország/NDK - Rostock 1964" Br sportérem (48x71mm) T:2 GDR 1964. "DSSV - Hungary/GDR - Rostock 1964" Br sport medal (48x71mm) C:XF
30951.

Rufpreis:
1 200 HUF

NSZK 1988. "Olimpiai játékok - Steffi Graf" Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (35mm) T:BU
30952.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szovjetunió 1980. "Tallin 80" vitorlássport olimpiai Br emlékérem (6xklf), hátlapon az olimpiai versenyszámok típusai: "STAR", "TORNADO", "FINN", "470", "FLYING DUTCHMAN" és "SOLING" műanyag/fa dísztokban (52mm) T:1 egyik tok sérült Soviet Union 1980. "Tallin 80" Olympic Sailing commemorative Br medallions (6xdiff) with Olyimpic Sailing classes on reverse: "STAR", "TORNADO", "FINN", "470", "FLYING DUTCHMAN" and "SOLING" in wooden/plastic display cases (52mm) C:UNC one case is damaged
30953.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

30954.

Rufpreis:
2 000 HUF

10xklf lövészeti sportérem tétel, néhány mellszalagon, közte 1940. "Kőbányai Lövésznap" aranyozott Br emlékérem (29x28mm)  T:2-3
30955.

Rufpreis:
2 000 HUF

15db-os, vegyes magyar és külföldi sportérem-tétel T:2-3
30956.

Rufpreis:
1 600 HUF

31db-os, vegyes sportérem tétel T:vegyes
30957.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF