Tétel

Katalognummer:

13103.
Beendet 388. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

1 200 HUF

34

Beschreibung:

cca 1910-50 össz. 17 db vegyes katonai fotó tétel, katonák kitüntetésekkel, portrék, életképek, néhány hátoldalán feliratozott (Kassai Hírközpont jelvény) vagy jelzett (Wojtowicz Richárd, Komárom) vintage fotó és fotólap, 5,5x7,5 és 9x14 cm közötti méretben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza