1968 Oklevél a szocialista korszakból, Bp., felső részében kikötőt vagy hajógyárat ábrázoló rézkarccal, jelzés nélkül, 9x14 cm, alsó részében kézzel írt és rajzolt, teljes méret: 28,5x20 cm. Üvegezett fa keretben