1923-1937 Dr. Rosenthal Jenő ny. orvosi tanácsadó és neje fényképes MÁ... https://www.darabanth.com/de/388-Fernauktion/388.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Dokument~500018/1923-1937-Dr-Rosenthal-Jeno-ny-orvosi-tanacsado-es-neje-fenykepes-MAV-igazolvanyaik-vasz~II2332843
2332843
12229
388
Documents
Beschreibung: 1923-1937 Dr. Rosenthal Jenő ny. orvosi tanácsadó és neje fényképes MÁV igazolványaik, vászon-kötésekben, az egyik kopott.
: sza