Keleti Gusztáv (1834-1902) után, Rusz Károly (?-?): Tarczal (Tarcal), Zemplén megyében, 1870-90 körül. Fénymetszet, papír, paszpartuban. Jelzett a metszeten nyomtatva. Üvegezett fa keretben 14,5x19 cm