10318.
Beendet 388. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Szabó jelzéssel: Színes táj. Pasztell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben, 35,5×50 cm