10357.
Beendet 388. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré, 1942. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 50×37 cm