Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan (Fusz?) jelzéssel: Tabáni utca, háttérben az Erzsébet-híddal. Pasztell, ceruza, papír. Üvegezett, kopott fa keretben, hátoldalán Gleichmann Pál képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 29,5x21 cm