10432.
Beendet 388. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő munkája: Hazafelé. Olaj, vászon, néhány apró felületi sérüléssel. Fa keretben. 23,5x34,5 cm