Jelzés nélkül: Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, körbevágva, kartonr... https://www.darabanth.com/de/388-Fernauktion/388.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Hazafele-Szinezett-rezkarc-papir-korbevagva-kartonra-kasirozva-Kisse-~II2331580
2331580
10426
388
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, körbevágva, kartonra kasírozva. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 38x28,5 cm
: pelikán_kristóf