10435.
Beendet 388. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Jelzés nélkül: Enteriőr. Pasztell, papír, vászonra kasírozva, sérült (középen hajtásnyommal). Kopott fa keretben. 60x50 cm