10440.
Beendet 388. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül: Csendélet art deco porcelánnal. Olaj, karton, jelzett, sérült. Sérült, dekoratív keretben. 22,5×35 cm