Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/388-Fernauktion/388.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tunyogi-Szucs-Sandor-1890-1974-Csendelet-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-5~II2294035
2294035
10193
388
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 65,04 EUR , 75,00 USD
Beschreibung: Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 51x40 cm
: pelikán_kristóf